Základná škola Rozkvet Považská Bystrica, 8.ZŠ

top

Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica, č.t. 0904 243 250,                                                                                           8zs@povazska-bystrica.sk,  dsa.pb@dsakademien.sk


Mapa stránky, Pripravujeme, Kontakt

22.11.2010 Test KOMPARO pre deviatakov PDF Tlačiť E-mail

Našich deviatakov v marci 2011 čaká povinné Testovanie 9, predtým známe ako Monitor. Výsledky tohto testovania sú dôležité pre prijatie na stredné školy. Je teda v záujme žiakov, aby napísali testy čo najlepšie a zvýšili svoje šance byť vybraní na zvolené štúdium.
Aby žiaci získali skúsenosti pri riešení testov, na škole sa uskutočnilo cvičné testovanie Komparo pre žiakov 9. ročníka. Tentoraz im to umožnilo ZRŠ pri ZŠ Rozkvet, ktoré uhradilo pre našich deviatakov účastnícky poplatok. Investícia do vzdelania je určite rozumná.
Každý žiak dostane podrobné výsledky napísaných testov. Dozvie sa, ako je na tom v porovnaní s viac ako 20 000 žiakmi z celého Slovenska, ktoré otázky mu robili ťažkosti a čo ešte treba precvičiť. Prvé výsledky budú zverejnené na stránke www.exam.sk v sekcii KOMPARO výsledky jednotlivých žiakov od 2.12.2010. Do škôl budú zasielané poštou materiály s výsledkami žiakov od 14.12.2010.
Všetkým testovaným prajeme čo najviac správnych výsledkov.

 

Pre rodičov

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 678373bottom
Copyright © 2018 Súkromná základná škola DSA, Sídl. Rozkvet 2047, Považská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
Administrácia. Designed by: Free Joomla Themes, hosting. Valid XHTML and CSS.