Základná škola Rozkvet 2047, 017 01 Považská Bystrica, 8zs@povazska-bystrica.sk, 042/4325333

Úvodná stránka | Mapa stránky | Kontakt

22.11.2010 Test KOMPARO pre deviatakov PDF Tlačiť E-mail

Našich deviatakov v marci 2011 čaká povinné Testovanie 9, predtým známe ako Monitor. Výsledky tohto testovania sú dôležité pre prijatie na stredné školy. Je teda v záujme žiakov, aby napísali testy čo najlepšie a zvýšili svoje šance byť vybraní na zvolené štúdium.
Aby žiaci získali skúsenosti pri riešení testov, na škole sa uskutočnilo cvičné testovanie Komparo pre žiakov 9. ročníka. Tentoraz im to umožnilo ZRŠ pri ZŠ Rozkvet, ktoré uhradilo pre našich deviatakov účastnícky poplatok. Investícia do vzdelania je určite rozumná.
Každý žiak dostane podrobné výsledky napísaných testov. Dozvie sa, ako je na tom v porovnaní s viac ako 20 000 žiakmi z celého Slovenska, ktoré otázky mu robili ťažkosti a čo ešte treba precvičiť. Prvé výsledky budú zverejnené na stránke www.exam.sk v sekcii KOMPARO výsledky jednotlivých žiakov od 2.12.2010. Do škôl budú zasielané poštou materiály s výsledkami žiakov od 14.12.2010.
Všetkým testovaným prajeme čo najviac správnych výsledkov.

Počet zobrazení obsahu : 205209

Pre žiakov

pravda.sk

Copyright © 2014 Základná škola Rozkvet Považká Bystrica. Všetky práva vyhradené.